But ochronny na suwak - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

But ochronny na suwak

Buty

Uwaga! W dniach 01.07.-31.07. zamówienia na but nie będą realizowane. Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do 25.06. włącznie, zostaną zrealizowane przed urlopem. Późniejsze dopiero na początku sierpnia. Przepraszamy za utrudnienia.

But wykonany z tkaniny wodoodpornej typu kordura zabezpieczony w częściach bocznych i pod spodem podeszwą zelówkową dodatkowo przytwierdzoną metalowymi nitami.
Zewnętrzna strona buta posiada suwak ułatwiający zakładanie. W górnej części but dopasowywany jest za pomocą dwóch elastycznych taśm zapinanych na rzepy. Pasuje zarówno na przednie jak i tylne łapy.
Do buta dołączona jest taśma, żeby podpiąć go do kółka z tyłu na grzbiecie, np. w uprzęży kamizelkowej MAX, szelkach standard plus komplet, nosidle dużym MAX.

Wytrzymałość gumy będzie uzależniona od stopnia zaawansowania choroby psa. Należy mieć świadomość, że jeżeli pies będzie ciągnął kończynę po twardej nawierzchni, to nastąpi szybsze zużycie buta niż normalnie i nie jest to podstawa do reklamacji.

Dostępne kolory : czarny


W celu złożenia zamówienia na usługę wykonania buta podwieszonego należy podać w zamówieniu wagę i rasę psa oraz odległość od śródstopia do kółeczka, do którego będzie dopięta taśma łącząca.

But ochronny na suwak

But ochronny na suwak

70,00 zł Dodaj

Zdjęcia na stronie są zdjęciami poglądowymi i prezentują zasadę działania. Produkt może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego