Spodenki rehabilitacyjne - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

Spodenki rehabilitacyjne

Ortezy > Ortezy tylne > Kolanowa

Uwaga! W dniach 01.07.-31.07. zamówienia na spodenki nie będą realizowane. Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do 25.06. włącznie, zostaną zrealizowane przed urlopem. Późniejsze dopiero na początku sierpnia. Przepraszamy za utrudnienia.

Wykonane są z dzianiny dystansowej wypełnionej sprężynującym wkładem. Ich sprężyste działanie, uciska lekko kończyny tylne, a elastyczne zapięcia na grzbiecie podtrzymują całość.

Dla psów ras małych i miniaturowych spodenki mogą służyć jako lekkie stabilizatory do codziennego użytku, na przemian z ortezami sztywnymi.

Dostępne kolory : czarny

W celu zamówienia usługi uszycia ortezy należy wybrać z listy przedział, w którym zawiera się zmierzona długość B, kliknąć w koszyczek, a następnie w formularzu uzupełnić wszystkie wymiary (A,B,C,6,5,4).

Dodatkowo należy podać odległość od jednej rzepki kolanowej do drugiej rzepki kolanowej przez grzbiet (takie odwrócone "U")

Spodenki rehabilitacyjne

Spodenki rehabilitacyjne

160,00 zł Dodaj

Wskazówki do miary:
- długość A, to odległość po grzbiecie od kółeczka w szelkach przednich psa do lędźwi (mniej więcej w osi uda).
- długość B, to odległość od rzepki kolanowej w dół do zakończenia ortezy. Zwykle jest to połowa odległości pomiędzy rzepką a guzem piętowym.
- długość C, najlepiej jak pies leży podłożyć rękę pod udo żeby kontrolować gdzie zaczyna się pachwina i zmierzyć długość od rzepki prawie do samej pachwiny.
- obwody należy mierzyć ściśle, bez luzu.

Podane wymiary muszą odzwierciedlać rzeczywiste wymiary kończyny. Jest to szczególnie ważne przy obwodach, proszę mierzyć je ściśle, bez luzu. Wykonując ortezę my dodajemy do obwodu, żeby po zapięciu orteza, która ma swoją grubość pasowała na wymiar podany w zamówieniu.

Najlepiej zmierzyć na leżąco.


Spodenki rehabilitacyjne stabilizujące rzepkę

W celu zamówienia usługi uszycia ortez należy wybrać z listy przedział, w którym zawiera się zmierzona długość B, kliknąć w koszyczek, a następnie w formularzu uzupełnić wszystkie wymiary z instrukcji powyżej (A,B,C,6,5,4).

Dodatkowo należy podać odległość od jednej rzepki kolanowej do drugiej rzepki kolanowej przez grzbiet (takie odwrócone "U")

Spodenki stabilizujące rzepkę

Spodenki stabilizujące rzepkę

200,00 zł Dodaj

Zdjęcia na stronie są zdjęciami poglądowymi i prezentują zasadę działania. Produkt może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego